Linux VAR HOWTO

Mr. Poet poet@linuxports.com, Vertaald door: Ellen Bokhorst bokkie@nl.linux.org v2.84, 22 augustus 1999 Dit document bevat een opsomming van servicebedrijven die geen hardware fabriceren of softwarepakketten creëren, maar waarde toevoegen aan bestaande producten. Het wordt beheerd door Mr. Poet. poet@linuxports.com.

Inhoudsopgave

1 Over dit document 4 2 Copyright Informatie 5 3 VAR ID: Australia, Cybersource 5 4 VAR ID: Australia, EMUSYS Unix Consulting 6 5 VAR ID: Australia, Sydnet Group Pty Ltd 6 6 VAR ID: Austria, QUANT-X Service & Consulting GmbH 7 7 VAR ID: Brazil, Millennium Consultoria e Informática Ltda. 8 8 VAR ID: Canada, Affinity Systems Inc. 8 9 VAR ID: Canada, Centurion Services 9 10 VAR ID: Canada, Mediabase 9 11 VAR ID: Canada, Net Direct Inc. 10 12 VAR ID: Canada, Softouch Computer Solutions 11 13 VAR ID: Canada, VL 11 14 VAR ID: Finland, SOT Finnish Software Engineering Ltd. 12 15 VAR ID: France, Paralline 12 16 VAR ID: Germany, IGEL GmbH 13 17 VAR ID: Germany, IGEL 14 18 VAR ID: Germany, dynamis EDV-Consulting 14 19 VAR ID: Hong Kong, Genesis Systems Int’l Ltd. 15 20 VAR ID: India, G.T.Enterprises 15 21 VAR ID: Indonesia, PT Cakram DataLingga Duaribu (CDL2000) 16 22 VAR ID: Italy, Conecta Telematica srl 17 23 VAR ID: Italy, Nauta Srl - Internet per l’impresa 17 24 VAR ID: Italy, Studio C 18 25 VAR ID: Japan, SoftWare Research Co. 18 26 VAR ID: Malaysia, Linux Resources Sdn. Bhd. 19 27 VAR ID: Malaysia, MAGNIFIX 20 28 VAR ID: Malaysia, Malaysian Linux Competency Center Sdn. Bhd. 20 29 VAR ID: Netherlands, CMG Trade, Transport & Industry 21 30 VAR ID: Netherlands, X OS Experts in Open Systems BV 22 31 VAR ID: Poland, Emit Sp z o.o. 22 32 VAR ID: Romania, EVERCOMM Serv SRL 23 33 VAR ID: Spain, Innovacion y Futuro s.l. 23 34 VAR ID: Spain, LANGRE INGENIEROS S.L. 24 35 VAR ID: Sweden, South Pole AB 25 36 VAR ID: Taiwan, Whinstone Info. Corp. 25 37 VAR ID: Turkey, Gelecek Bilisim ve Iletisim A.S 26 38 VAR ID: US, AZ, Sunset Systems 26 39 VAR ID: US, CA, ASL Workstations, Inc. 27 40 VAR ID: US, CA, Linux Laptops Ltd. 28 41 VAR ID: US, CA, PSSC Labs 28 42 VAR ID: US, CO, Apache Digital Corporation 29 43 VAR ID: US, CT, GNUTEC 29 44 VAR ID: US, FL, eBuilders Network 30 45 VAR ID: US, IL, Advanced Horizons, Inc 31 46 VAR ID: US, IL, QLITech Linux COmputers 31 47 VAR ID: US, IL, QLITech Linux Computers 32 48 VAR ID: US, IL, WellThot Inc. 32 49 VAR ID: US, KY, IndyBox Systems, Inc. 33 50 VAR ID: US, KY, Neville Technologies 33 51 VAR ID: US, MA, Network Concierge Inc. 34 52 VAR ID: US, MD, AmNet Computers 35 53 VAR ID: US, MN, Cranston Software 35 54 VAR ID: US, MN, Donnal Group Inc 36 55 VAR ID: US, MO, Atipa Linux Solutions 36 56 VAR ID: US, MO, Omnitec Corporatin 37 57 VAR ID: US, NC, ApeX Systems Integration Corp. 38 58 VAR ID: US, NC, ComputerNet Inc. 38 59 VAR ID: US, NC, Indelible Blue 39 60 VAR ID: US, NE, BrainStorm Technologies 39 61 VAR ID: US, NE, BrainStorm Technologies 40 62 VAR ID: US, NH, DCG Computers, Inc. 41 63 VAR ID: US, NON United States, Microway 41 64 VAR ID: US, NON United States, Telenet System Solutions, Inc. 42 65 VAR ID: US, NY, Logicept Corporation 42 66 VAR ID: US, OH, 800Linux 43 67 VAR ID: US, OH, LANshark Systems, Inc. 44 68 VAR ID: US, OH, The Computer Underground 44 69 VAR ID: US, OH, Unique Systems, Inc. 45 70 VAR ID: US, OR, 3D Technology, Inc. 45 71 VAR ID: US, PR, OG Consulting 46 72 VAR ID: US, TX, Computer Innovations International 47 73 VAR ID: US, TX, Heights Open Systems 47 74 VAR ID: US, TX, Parachute 48 75 VAR ID: US, VA, NetSource of Virginia, Inc. 48 76 VAR ID: US, WA, Cheek Consulting 49 77 VAR ID: US, WA, Lodgepole Technology 50 78 VAR ID: United Arab Emirates, JM Infotech Solutions STPI 50 79 VAR ID: United Kingdom, DGC-NMS 51 80 VAR ID: United Kingdom, Definite Linux Systems Ltd 51 81 VAR ID: United Kingdom, Digital Networks 52 82 VAR ID: United Kingdom, iCode Systems Ltd 53

1 Over dit document

Dit is de Linux VAR HOWTO. Het bevat een opsomming van servicebedrijven die geen hardware fabriceren of softwarepakketten creëren, maar waarde toevoegen aan bestaande producten. Deze toegevoegde waarde kan alle vormen aannemen, zoals de installatie van Linux op computerhardware, de configuratie, of aangepaste applicaties. Echter op dit moment bevat de Linux VAR HOWTO alleen bedrijven die voorgeconfigureerde hardware verkopen met het doel Linux te draaien. Bedrijven die andere services bieden worden uitgenodigd contact op te nemen met de beheerder poet@linuxports.com via poets@linuxports.com voor een opsomming. Als je contact zoekt met bedrijven die in dit document worden opgesomd, noem dan alsjeblieft de Linux VAR HOWTO. Als je meer wilt weten over het Linux Documentation Project of Linux HOWTO’s, neem dan gerust contact op met de supervisor Tim Bynum <linux-howto@sunsite.unc.edu>. Tim Bynum zal de lijst maandelijks naar verscheidene nationale en internationale nieuwsgroepen posten. Bovendien is de Linux VAR HOWTO op het World Wide Web te vinden bij http://www.linuxports.com.

Nieuwe versies van de Linux VAR HOWTO worden altijd eerst op deze site geplaatst, dus controleer of de kopie die je aan het lezen bent nog wel up to date is!

Bedrijven die hardware verkopen met als doel Linux te draaien worden uitgenodigd het formulier in te vullen dat hier te vinden is. Bedrijven die andere services aanbieden kunnen contact met me openemen zodat er een passender template kan worden gemaakt.

2 Copyright Informatie

Op deze HOWTO rust een Copyright \begin{matrix}c \\ ◯ \end{matrix} 1999 door Mr. Poet en LinuxPorts

Een woordelijke kopie mag worden gereproduceerd of gedistribueerd via elk fysiek of elektronisch medium zonder permissie van de auteur. Vertalingen zijn op vergelijkbare wijze toegestaan zonder uitdrukkelijke permissie als er een notitie is opgenomen van de persoon die het vertaalde.

Er mogen zonder voorgaand medeweten van de auteur kleine aanhalingen worden gebruikt. Afgeleid werk en gedeeltelijke distributies van de Linux VAR HOWTO moeten worden vergezeld gaan van een woordelijke kopie van dit bestand.

Commerciële herdistributie is toegestaan en wordt aangemoedigd; de auteur zou echter graag van dergelijke distributies in kennis worden gesteld.

Samengevat, we willen verspreiding van deze informatie via zoveel mogelijk kanalen bevorderen. We willen echter dat het copyright op de HOWTO documenten behouden blijft, en zouden graag op de hoogte zijn van eventuele plannen de HOWTO’s te herdistribueren.

We willen verder dat alle informatie waarin voorzien in de HOWTO’s wordt verspreid. Neem voor vragen alsjeblieft contact op met Tim Bynum, de Linux HOWTO coördinator, via linux-howto@metalab.unc.edu.

3 VAR ID: Australia, Cybersource

     Level 8
     140 Queen Street
     Melbourne, NON United States 3000
     Australia

Platform:

x86 AXP

Distributie:

RedHat

Telefoonnummer:

+61 3 9642 5997

Faxnummer:

+61 3 9642 5997

E-mailadres:

info@cyber.com.au URL:

http://www.cyber.com.au

Contactpersoon:

Con Zymaris

4 VAR ID: Australia, EMUSYS Unix Consulting

     20 Ivanhoe Rd
     Croydon
     Sydney, NON United States 2132
     Australia

Platform:

x86 AXP PPC Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse LinuxPPC Telefoonnummer:

+61 2 9798 7604 Faxnummer:

+61 2 9798 2854 E-mailadres:

sales@emusys.com.au URL:

http://www.emusys.com.au Contactpersoon:

Anthony Rumble

5 VAR ID: Australia, Sydnet Group Pty Ltd

     PO Box 4664
     North Rocks, NON United States NSW 2151
     Australia

Platform:

x86 AXP Sparc M68k Distributie:

Caldera Debian RedHat LinuxRouter UltraPenguin Telefoonnummer:

+61 2 9873 6400 Faxnummer:

+61 2 9873 6411 E-mailadres:

sales@syd.net.au URL:

http://www.syd.net.au Contactpersoon:

Mark Lipscombe

6 VAR ID: Austria, QUANT-X Service & Consulting GmbH

     Hintnausdorf 14/1
     Sankt Veit a.d.Glan, NON United States
     Austria

Platform:

AXP Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

+43 4212 90555-0 Faxnummer:

+43 4212 90555-20 E-mailadres:

office@quant-x.com URL:

http://www.quant-x.com Contactpersoon:

Wolfgang Dreyer

7 VAR ID: Brazil, Millennium Consultoria e Informática Ltda.

     R. Francisco Parolin, 758
     Curitiba, NON United States 802220-360
     Brazil

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

+55-41-333-5645 Faxnummer:

+55-41-333-5645 E-mailadres:

millennium@millennium.etc.br URL:

http://www.millennium.etc.br Contactpersoon:

André A. C. Santos

8 VAR ID: Canada, Affinity Systems Inc.

     Box 10, RR 1
     Innisfail, AB T4G 1T6
     Canada

Platform:

x86 AXP Distributie:

Caldera RedHat Telefoonnummer:

1-403-886-4638 Faxnummer:

1-403-886-2663 E-mailadres:

sales@affinity-systems.ab.ca URL:

http://www.affinity-systems.ab.ca Contactpersoon:

James Bourne

9 VAR ID: Canada, Centurion Services

     9351 Blundell Road
     Richmond, BC V6Y 1K5
     Canada

Platform:

x86 AXP Distributie:

RedHat Suse Telefoonnummer:

604-279-1857 Faxnummer:

604-279-1800 E-mailadres:

jwalter@home.com URL:

http://www.ipipeline.net/centurion/ Contactpersoon:

Mr.Jan Walter

10 VAR ID: Canada, Mediabase

     3 Shenston rd.
     look for new location soon!!
     North York, ON m2r 3b3
     Canada

Distributie:

Debian RedHat Telefoonnummer:

416-468-5400 Faxnummer:

nee E-mailadres:

mediabase@ihosts.net URL:

http://www.mediabase.ihosts.net Contactpersoon:

Cyrus Hill

11 VAR ID: Canada, Net Direct Inc.

     557 Havelock Dr.
     Waterloo, ON N2L 4Z1
     Canada

Platform:

x86 AXP Distributie:

Caldera Debian RedHat Telefoonnummer:

519-579-5006 Faxnummer:

519-745-9940 E-mailadres:

john@netdirect.ca URL:

http://www.netdirect.ca Contactpersoon:

John Van Ostrand

12 VAR ID: Canada, Softouch Computer Solutions

     5151 3rd Street SE
     Calgary, AB T2H2X6
     Canada

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

403 Faxnummer:

258-0267 E-mailadres:

sales@softouchcomputer.com URL:

http://www.softouchcomputer.com Contactpersoon:

Al Green

13 VAR ID: Canada, VL

     221 Britannia
     Ottawa, ON K2B 5X1
     Canada

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

1 (613) 292-9818 Faxnummer:

1 (613) 829-0967 E-mailadres:

hungvu@netcom.ca URL:

http:// Contactpersoon:

Hung Vu

14 VAR ID: Finland, SOT Finnish Software Engineering Ltd.

     Hermiankatu 8 E
     FIN-33720
     TAMPERE, NON United States
     Finland

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

+358-3-316 5544 Faxnummer:

+358-3-316 5959 E-mailadres:

linux@sot.com URL:

http://www.bestlinux.net Contactpersoon:

Kai Valijärvi

15 VAR ID: France, Paralline

     71, avenue des Vosges
     -
     STRASBOURG, NON United States 67000
     France

Distributie:

Suse Telefoonnummer:

33 3 88 14 17 40 Faxnummer:

33 3 88 14 17 41 E-mailadres:

sales@paralline.com URL:

http://www.paralline.com Contactpersoon:

Pierre BRUA

16 VAR ID: Germany, IGEL GmbH

     Aindlinger Str. 16
     Augsburg, NON United States 86167
     Germany

Platform:

x86 Distributie:

Suse Telefoonnummer:

+49-821-7200-200 Faxnummer:

+49-821-7200-189 E-mailadres:

sales@igel.de URL:

http://www.igel.de Contactpersoon:

Mike Finckh

17 VAR ID: Germany, IGEL

     Aindlinger Str. 16
     Augsburg, NON United States 86167
     Germany

Platform:

x86 Distributie:

Suse Telefoonnummer:

+49-821-7200-200 Faxnummer:

+49-821-7200-189 E-mailadres:

sales@igel.de URL:

http://www.igel.de Contactpersoon:

Mike Finckh

18 VAR ID: Germany, dynamis EDV-Consulting

     Bundschuhstrasse 24
     76661 Philippsburg, NON United States
     Germany

Platform:

x86 AXP Distributie:

Caldera RedHat Suse Telefoonnummer:

+49 7256 9326-0 Faxnummer:

+49 7256 9326-90 E-mailadres:

info@dynamis.de URL:

http://www.dynamis.de Contactpersoon:

Jochen Lillich

19 VAR ID: Hong Kong, Genesis Systems Int’l Ltd.

     5/F., 7/F., Honytex Building
     22 Ashley Road, T.S.T.
     Kowloon, NON United States
     Hong Kong

Platform:

AXP Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

+852 2815 0728 Faxnummer:

+852 2815 0729 E-mailadres:

info@genesis.com.hk URL:

http://www.genesis.com.hk Contactpersoon:

Gyver Lo

20 VAR ID: India, G.T.Enterprises

     # 912, 14th Main, 4th Cross
     Maruthi Circle, Hanumanthanagar
     Bangalore, NON United States 560019
     India

Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

+91-80-6606093 Faxnummer:

+91-80-6671407 E-mailadres:

gtcdrom@vsnl.com URL:

http://www.gtcdrom.com Contactpersoon:

U.M. Taranath

21 VAR ID: Indonesia, PT Cakram DataLingga Duaribu (CDL2000)

     Gunung Batu 131
     Bogor, NON United States 16610
     Indonesia

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

+62-251-332122 Faxnummer:

+62-251-332122 E-mailadres:

info@cdl2000.or.id URL:

http://www.cdl2000.or.id Contactpersoon:

Maliana Harsoadi

22 VAR ID: Italy, Conecta Telematica srl

     Viale Tricesimo 101/13
     Udine, NON United States 33100
     Italy

Platform:

x86 AXP PPC Distributie:

Debian RedHat Suse LinuxPPC Telefoonnummer:

+39 432 548825 Faxnummer:

+39 432 299141 E-mailadres:

info@conecta.it URL:

http://www.conecta.it/linux Contactpersoon:

Carlo Daffara

23 VAR ID: Italy, Nauta Srl - Internet per l’impresa

     Viale Tricesimo 181
     Udine (UD), NON United States I-33100
     Italy

Platform:

x86 Distributie:

Debian RedHat LinuxRouter Telefoonnummer:

+39 0432 477588 Faxnummer:

+39 0432 548314 E-mailadres:

info@Nauta.it URL:

http://www.Nauta.it Contactpersoon:

Antonio Pezzoni

24 VAR ID: Italy, Studio C

     via Romeo Romei 23
     Rome, NON United States 00136
     Italy

Platform:

x86 AXP Sparc PPC M68k Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse LinuxPPC LinuxRouter UltraPenguin Telefoonnummer:

+39639722036 Faxnummer:

+39639736598 E-mailadres:

info@studioc-advertising.com URL:

http://www.studioc-advertising.com Contactpersoon:

Marco Capecci

25 VAR ID: Japan, SoftWare Research Co.

     Hayabusacho 2-11
     Chiyodaku
     Tokyo, NON United States 102-0092
     Japan

Distributie:

Caldera Debian RedHat Telefoonnummer:

81-3-3264-6171 Faxnummer:

81-3-3264-0647 E-mailadres:

info@src.co.jp URL:

http://www.src.co.jp Contactpersoon:

Yossihiro Hayama

26 VAR ID: Malaysia, Linux Resources Sdn. Bhd.

     No. 33-1, Jalan 46A/26
     Pusat Bandar Taman Sri Rampai
     Setapak, NON United States 54000
     Malaysia

Platform:

x86 AXP Sparc PPC ARM M68k Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse LinuxPPC LinuxRouter UltraPenguin Telefoonnummer:

+603-4139010 Faxnummer:

+603-4139011 E-mailadres:

root@ihsan.com URL:

http://linux.ihsan.com Contactpersoon:

Liwauddin Mohamad

27 VAR ID: Malaysia, MAGNIFIX

     2102 Wisma Rampai
     Jln 34/26, Taman Seri Rampai, Setapak
     Kuala Lumpur, NON United States 53300
     Malaysia

Platform:

x86

Distributie:

RedHat

Telefoonnummer:

603 412 1775

Faxnummer:

603 412 1550

E-mailadres:

izauddin@magnifix.com.my

URL:

http://www.magnifix.com.my

Contactpersoon:

Izauddin Isa

28 VAR ID: Malaysia, Malaysian Linux Competency Center Sdn. Bhd.

     32-A, Jalan Mamanda 7,
     Ampang Point
     Ampang, NON United States 68000 Selangor
     Malaysia

Platform:

x86 Sparc Distributie:

RedHat UltraPenguin Telefoonnummer:

+60 3 4571798 Faxnummer:

+60 3 4523669 E-mailadres:

linux@mlcc.com.my URL:

http://www.mlcc.com.my Contactpersoon:

Abd Rahman Johari

29 VAR ID: Netherlands, CMG Trade, Transport & Industry

     Kralingseweg 241-249
     Postbus 8566
     Rotterdam, NON United States 3009 AN
     Netherlands

Platform:

x86 AXP Sparc PPC ARM M68k

Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse LinuxPPC LinuxRouter UltraPenguin

Telefoonnummer:

+31.10.2537000

Faxnummer:

+31.10.2537032

E-mailadres:

Henk.Drenth@cmg.nl

URL:

http://www.cmg.nl

Contactpersoon:

Henk Drenth

30 VAR ID: Netherlands, X OS Experts in Open Systems BV

     Kruislaan 419
     Amsterdam, NON United States 1098 VA
     Netherlands

Platform:

x86 AXP Sparc Distributie:

Debian RedHat Suse Telefoonnummer:

+31 20 6938364 Faxnummer:

+31 20 6948204 E-mailadres:

info@xos.nl URL:

http://www.xos.nl Contactpersoon:

Jos Vos

31 VAR ID: Poland, Emit Sp z o.o.

     ul. Koszarowa 48/9
     Wroclaw, NON United States
     Poland

Platform:

x86 Distributie: Telefoonnummer:

+48713267026 Faxnummer:

+48723289733 E-mailadres:

kontakt@emit.pl URL:

http://www.emit.pl Contactpersoon:

Ian Carr-de Avelon

32 VAR ID: Romania, EVERCOMM Serv SRL

     Str. Ciucea 8, bl.L18, ap.189
     sector 3
     Bucharest, NON United States 7400
     Romania

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

+40-9-254-4355 Faxnummer:

+40-1-345-4355 E-mailadres:

Mihnea.Stoenescu@evercomm.ro URL:

http://www.evercomm.ro Contactpersoon:

Mihnea Stoenescu

33 VAR ID: Spain, Innovacion y Futuro s.l.

     Plaza de S'Antigor, 3
     Manacor, NON United States 07500
     Spain

Platform:

x86 Distributie:

Caldera Telefoonnummer:

+34 971846014 Faxnummer:

+34 971846014 E-mailadres:

info@i-futuro.com URL:

http://www.i-futuro.com Contactpersoon:

Pascal Peregrina

34 VAR ID: Spain, LANGRE INGENIEROS S.L.

     Castilla 95.
     Santander., NON United States 39009
     Spain

Platform:

x86 Distributie:

Suse Telefoonnummer:

34-942-33-56-33 Faxnummer:

34-942-35-42-75 E-mailadres:

arturo@langre.com URL:

http://www.langre.com Contactpersoon:

Arturo Limon

35 VAR ID: Sweden, South Pole AB

     Banvaktsvägen 12
     Solna, NON United States 171 48
     Sweden

Platform:

x86 AXP Distributie:

Debian RedHat Suse Telefoonnummer:

+46 (0)8 566 106 50 Faxnummer:

+46 (0)8 566 106 50 E-mailadres:

info@southpole.se URL:

http://southpole.se Contactpersoon:

Jakob Sandgren

36 VAR ID: Taiwan, Whinstone Info. Corp.

     4f, No 15, Lane 2
     Dong Shing Rd.
     Taipei, NON United States 105
     Taiwan

Platform:

x86 AXP Sparc Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

886-2-27492626 Faxnummer:

886-2-27468790 E-mailadres:

info@whinstone.com URL:

http://www.whinstone.com Contactpersoon:

Anthony Hsia

37 VAR ID: Turkey, Gelecek Bilisim ve Iletisim A.S

     Perpa Ticaret Merkezi B Blok
     Kat 11 No:1932
     Istanbul, NON United States
     Turkey

Platform:

x86 Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse Telefoonnummer:

+90 212 2107194 Faxnummer:

+90 312 2100442 E-mailadres:

info@gelecek.com.tr URL:

http://www.gelecek.com.tr Contactpersoon:

Gorkem Cetin

38 VAR ID: US, AZ, Sunset Systems

     1328 East Barbarita Avenue
     Gilbert, AZ 85234
     US

Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

602-770-3161 Faxnummer:

480-497-8012 E-mailadres:

sales@sunsetsystems.com URL:

http://www.sunsetsystems.com Contactpersoon:

Rod Roark

39 VAR ID: US, CA, ASL Workstations, Inc.

     1757 Houret Court
     Milpitas, CA 95035
     US

Platform:

x86 Distributie:

Caldera RedHat Suse Telefoonnummer:

877 ASL 3535 Faxnummer:

408 941 2071 E-mailadres:

sales@aslab.com URL:

http://www.aslab.com Contactpersoon:

Jim Truong

40 VAR ID: US, CA, Linux Laptops Ltd.

     3583 Lynx Dr.
     San Jose, CA 95136
     US

Platform:

x86 Distributie:

Debian Telefoonnummer:

+1 888 546-8958 Faxnummer:

+1 408 269 9872 E-mailadres:

info@linuxlaptops.com URL:

http://www.linuxlaptops.com Contactpersoon:

Nathan Myers

41 VAR ID: US, CA, PSSC Labs

     27601 Forbes Rd Ste# 59
     Laguna Niguel, CA 92677
     US

Platform:

x86 AXP Distributie:

Caldera RedHat Telefoonnummer:

949-582-7088 Faxnummer:

949-582-7093 E-mailadres:

4sales@pssclabs.com URL:

http://www.pssclabs.com Contactpersoon:

Jason Smith

42 VAR ID: US, CO, Apache Digital Corporation

     777 Main Avenue
     #211
     Durango, CO 81301
     US

Platform:

x86 AXP Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse Telefoonnummer:

970-259-8153 Faxnummer:

970-259-8145 E-mailadres:

info@apache.com URL:

http://www.apache.com Contactpersoon:

Steve Hauquitz

43 VAR ID: US, CT, GNUTEC

     1655 North Colony Road, Suite 3002
     Meriden, CT 06450
     US

Platform:

x86 AXP Sparc PPC ARM M68k Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse LinuxPPC LinuxRouter UltraPenguin Telefoonnummer:

1-203-379-0125 Faxnummer:

1-203-379-0126 E-mailadres:

info@gnutec.com URL:

http://www.gnutec.com Contactpersoon:

Kyle Amon

44 VAR ID: US, FL, eBuilders Network

     8204 Crystal Clear Lane
     Suite 1200
     Orlando, FL 32809
     US

Platform:

x86 Distributie:

Caldera RedHat Telefoonnummer:

407-857-6800 Faxnummer:

407-857-2333 E-mailadres:

pablo@ebuildernet.com URL:

http://www.ebuildernet.com Contactpersoon:

Pablo Bryan

45 VAR ID: US, IL, Advanced Horizons, Inc

     323 Ferndale Ave
     Elmhurst, IL
     US

Platform:

x86 Distributie:

Suse Telefoonnummer:

630-941-9332 Faxnummer:

630-941-9338 E-mailadres:

roger@ahinc.com URL:

http://www.ahinc.com Contactpersoon:

Roger Petersen

46 VAR ID: US, IL, QLITech Linux COmputers

     3717 43rd st SUite #112
     Moline, IL 61265
     US

Platform:

x86 Distributie:

Caldera Debian RedHat Telefoonnummer:

1-877-24-linux Faxnummer: E-mailadres:

sales@qlitech.net URL:

http://www.qlitech.net Contactpersoon:

Ray Sanders

47 VAR ID: US, IL, QLITech Linux Computers

     3717 43rd st. Suite #112
     Moline, IL 61265
     US

Platform:

x86 Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse Telefoonnummer:

1-877-24-LINUX Faxnummer:

1-309-764-1142 E-mailadres:

sales@qlitech.net URL:

http://www.qlitech.net Contactpersoon:

Ray Sanders

48 VAR ID: US, IL, WellThot Inc.

     305 Van Damin Ave.
     Glen Ellyn, IL 60137-5215
     US

Platform:

x86 Distributie:

RedHat LinuxRouter Telefoonnummer:

630-545-1470 Faxnummer:

630-545-1471 E-mailadres:

sales@wellthot.com URL:

http://wellthot.com Contactpersoon:

Mark Schwenk

49 VAR ID: US, KY, IndyBox Systems, Inc.

     PO Box 3564
     Carmel, KY 46082-3564
     US

Platform:

x86 AXP Sparc PPC ARM M68k Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse LinuxPPC LinuxRouter UltraPenguin Telefoonnummer:

+01 (317) 846.9762 Faxnummer: E-mailadres:

info@indybox.com URL:

http://www.indybox.com Contactpersoon:

Charles Martin

50 VAR ID: US, KY, Neville Technologies

     4240 Frankfort Road
     Shelbyville, KY 40065
     US

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

502-633-3711 Faxnummer:

502-633-7950 E-mailadres:

info@neville.net URL:

http://www.neville.net Contactpersoon:

Chuck Neville

51 VAR ID: US, MA, Network Concierge Inc.

     350 Pleasant St.
     Ashland, MA 01721
     US

Platform:

x86 Distributie: Telefoonnummer:

1- 877- 876-1169 Faxnummer:

1-508-881-7374 E-mailadres:

sales@nc4u.com URL:

http://www.nc4u.com Contactpersoon:

Leonardo Salazar Sr.

52 VAR ID: US, MD, AmNet Computers

     3618 Anne Hasthaway
     Suite 1B
     Randallstown, MD 21133
     US

Platform:

x86 AXP Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

1 410 922-3554 Faxnummer:

1 410 922-3552 E-mailadres:

amnet@amnet-comp.com URL:

http://amnet-comp.com Contactpersoon:

Joseph Volodarsky

53 VAR ID: US, MN, Cranston Software

     3255 Hennepin Av.S.
     Minneapolis, MN 55408
     US

Platform:

x86 Distributie:

Debian Telefoonnummer:

612 Faxnummer:

378-9052 E-mailadres:

sales@cranston.com URL:

http://cranston.com Contactpersoon:

M.A. al-Kabir

54 VAR ID: US, MN, Donnal Group Inc

     19820 Cottagewood Road
     Excelsior, MN 55331
     US

Platform:

x86 Distributie:

Caldera Telefoonnummer:

612-474-7785 Faxnummer:

612-474-7793 E-mailadres:

info@donnalgroup.com URL:

http://www.donnalgroup.com Contactpersoon:

Tim Burke

55 VAR ID: US, MO, Atipa Linux Solutions

     2608 S. Main
     Joplin, MO 64804
     US

Distributie:

Caldera RedHat Telefoonnummer:

(800) 360-4346 Faxnummer:

(417) 626-2692 E-mailadres:

info@atipa.com URL:

http://www.atipa.com Contactpersoon:

Brandon Fuhr

56 VAR ID: US, MO, Omnitec Corporatin

     PO Box 411010
     St. Louis, MO 63141
     US

Platform:

x86 Distributie:

Debian RedHat Suse LinuxRouter Telefoonnummer:

3149974600 Faxnummer:

3149970153 E-mailadres:

info@omnitec.net URL:

http://www.omnitec.net Contactpersoon:

Lee Lammert

57 VAR ID: US, NC, ApeX Systems Integration Corp.

     PO Box 338
     Apex, NC 27502
     US

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Suse Telefoonnummer:

919-468-8150 Faxnummer:

919-468-5288 E-mailadres:

apex@2boot.com URL:

http://www.2boot.com Contactpersoon:

Joe Ferguson

58 VAR ID: US, NC, ComputerNet Inc.

     8320 Univ Exec PK Dr
     Suite 105
     Charlotte, NC 28262
     US

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

704-510-5292 Faxnummer:

704-510-5296 E-mailadres:

kbrust@computernetinc.com URL:

http://http://www.computernetinc.com Contactpersoon:

Kurt Brust

59 VAR ID: US, NC, Indelible Blue

     3209 Gresham Lake Road
     Suite 135
     Raleigh, NC 27615
     US

Platform:

x86 Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse LinuxRouter Telefoonnummer:

1.919.878.9700 or 1.800.776.8284 Faxnummer:

1.919.878.7479 E-mailadres:

sales@indelible-blue.com URL:

http://www.indelible-blue.com Contactpersoon:

Mark Turner

60 VAR ID: US, NE, BrainStorm Technologies

     1525 GrandView Ste#1
     Papillion, NE
     US

Platform:

x86 AXP PPC Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

1-800-598-6732 Faxnummer:

1-800-598-6732 E-mailadres:

info@bstc.net URL:

http://www.bstc.net Contactpersoon:

Brian Roberson

61 VAR ID: US, NE, BrainStorm Technologies

     1525 GrandView Ste#1
     Papillion, NE
     US

Platform:

x86 AXP PPC Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

1-800-598-6732 Faxnummer:

1-800-598-6732 E-mailadres:

info@bstc.net URL:

http://www.bstc.net Contactpersoon:

Brian Roberson

62 VAR ID: US, NH, DCG Computers, Inc.

     4 Sanborn Rd., # 2
     Londonderry, NH 03053
     US

Platform:

x86 AXP Sparc Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse Telefoonnummer:

+1-603-421-1800 Faxnummer:

+1-603-421-0911 E-mailadres:

sjg@dcginc.com URL:

http://www.dcginc.com Contactpersoon:

Stephen Gaudet

63 VAR ID: US, NON United States, Microway

     Research Park
     Box 79
     Kingston Ma, NON United States 02364
     US

Platform:

AXP Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

508-746-7341 Faxnummer:

508-746-4678 E-mailadres:

info@microway.com URL:

http://www.microway.com Contactpersoon:

Ann Fried

64 VAR ID: US, NON United States, Telenet System Solutions, Inc.

     2480 Kruse Drive
     San Jose, NON United States
     US

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

1-877-BootLinux Faxnummer:

408-383-0334 E-mailadres:

linux@tesys.com URL:

http://www.tesys.com Contactpersoon:

Kamal Singh

65 VAR ID: US, NY, Logicept Corporation

     41 Chenango Street, Suite 201
     Binghamton, NY 13901-2901
     US

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

888.875.1355 Faxnummer: E-mailadres:

info@logicept.com URL:

http://www.logicept.com Contactpersoon:

Jaron Rubenstein

66 VAR ID: US, OH, 800Linux

     1357 W. Lane Ave suite 211
     Columbus, OH 43221
     US

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

614-324-1610 Faxnummer:

614-324-1617 E-mailadres: URL:

http://800linux.com Contactpersoon:

geen

67 VAR ID: US, OH, LANshark Systems, Inc.

     784 Morrison Road
     Columbus, OH 43230
     US

Platform:

x86 Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse Telefoonnummer:

614-751-1111 Faxnummer:

614-751-1112 E-mailadres:

info@lanshark.com URL:

http://linux.lanshark.com Contactpersoon:

Scott Sharkey

68 VAR ID: US, OH, The Computer Underground

     1357 West Lane Ave suite 210
     Columbus, OH
     US

Platform:

x86 Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse Telefoonnummer:

614-485-0506 Faxnummer: E-mailadres:

sales@tcu-inc.com URL:

http://www.tcu-inc.com Contactpersoon:

Mark Nielsen

69 VAR ID: US, OH, Unique Systems, Inc.

     6920 Spring Valley Dr.
     Suite 106
     Holland, OH 43528
     US

Platform:

x86 AXP Distributie:

Caldera RedHat Suse Telefoonnummer:

419 861-3331 Faxnummer:

419 861-3340 E-mailadres:

info@uniqsys.com URL:

http://www.uniqsys.com Contactpersoon:

Glenn Jacobson

70 VAR ID: US, OR, 3D Technology, Inc.

     9150 SW Pioneer Ct.,
     Suite E
     Wilsonville , OR 97070
     US

Platform:

x86 Distributie:

Caldera RedHat Telefoonnummer:

1-503-582-1190 Faxnummer:

1-503-582-9102 E-mailadres:

netsales@3dtech.net URL:

http://www.3dtech.net Contactpersoon:

Kerry Lafferty

71 VAR ID: US, PR, OG Consulting

     Urb. Santa Clara
     W-1 Anamu
     Guaynabo, PR 00969
     US

Platform:

x86 Distributie:

Caldera RedHat Telefoonnummer:

787-731-4332 Faxnummer:

787-731-4331 E-mailadres:

james@og-consulting.com URL:

http://www.og-consulting.com Contactpersoon:

James O’Malley

72 VAR ID: US, TX, Computer Innovations International

     2145 NW Military Highway, Suite 103
     San Antonio, TX 78213
     US

Platform:

x86 AXP Sparc Distributie:

Caldera RedHat Suse LinuxRouter Telefoonnummer:

210-348-0850 Faxnummer:

210-348-0851 E-mailadres:

wvega@txcii.com URL:

http://www.txcii.com Contactpersoon:

Waldemar Vega

73 VAR ID: US, TX, Heights Open Systems

     517 Harvard
     Houston, TX 77007
     US

Platform:

x86 AXP Distributie:

Debian RedHat LinuxRouter Telefoonnummer:

713-864-5676 Faxnummer:

713-864-5676 E-mailadres:

perry@open-systems.com URL:

http://www.open-systems.com Contactpersoon:

Perry Piplani

74 VAR ID: US, TX, Parachute

     3500 Oakmont
     Suite 101
     Austin, TX 78731
     US

Platform:

x86 Distributie:

RedHat LinuxRouter Telefoonnummer:

(512)374-1898 Faxnummer:

(512)374-9753 E-mailadres:

kjones@parachute.com URL:

http://www.parachute.com Contactpersoon:

Kristian Jones

75 VAR ID: US, VA, NetSource of Virginia, Inc.

     7639 Hull Street Rd.
     Suite 202
     Richmond, VA 23235-6438
     US

Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

1-804-674-6040 Faxnummer:

1-804-674-6041 E-mailadres:

netsource@erols.com URL:

http://www.erols.com/netsource Contactpersoon:

Jeff Davis

76 VAR ID: US, WA, Cheek Consulting

     620 5th Ave W
     Suite 309
     Seattle, WA 98119
     US

Platform:

x86 Distributie:

Caldera Telefoonnummer:

+1 (206) 282-2892 Faxnummer:

+1 (206) 727-6797 E-mailadres:

joseph@cheek.com URL:

http://www.cheek.com Contactpersoon:

Joseph Cheek

77 VAR ID: US, WA, Lodgepole Technology

     14578 NE 177th Drive
     n/a
     Redmond, WA 98072
     US

Platform:

AXP Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

1(425)867-9091 Faxnummer:

1(425)558-5752 E-mailadres:

info@lodgepole.com URL:

http://www.lodgepole.com Contactpersoon:

Geordy Rostad

78 VAR ID: United Arab Emirates, JM Infotech Solutions STPI

     P.O. Box 692
     AL MOTAMEM
     Karama, NON United States 692
     United Arab Emirates

Platform:

x86 Distributie:

RedHat Telefoonnummer:

971 50 6326822 Faxnummer:

971 4 359295 E-mailadres:

mammen@emirates.net.ae

URL:

http://linuxsolutions.hypermart.net Contactpersoon:

John Mammen

79 VAR ID: United Kingdom, DGC-NMS

     7 Owen Road
     Rainhill, Prescot
     Merseyside, NON United States L35 0PJ
     United Kingdom

Platform:

x86 AXP Sparc PPC M68k Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse LinuxPPC Telefoonnummer:

+44 151 289 9250 Faxnummer:

+44 151 289 7895 E-mailadres:

rich@dgc-nms.co.uk URL:

http://www.dgc-nms.co.uk Contactpersoon:

Richard Bradshaw

80 VAR ID: United Kingdom, Definite Linux Systems Ltd

     264 Ripon Road
     Stevenage, NON United States SG1 4NF
     United Kingdom

Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse LinuxRouter Telefoonnummer:

+44 1438 223433 Faxnummer: E-mailadres:

sales@definitelinux.com URL:

http://www.definitelinux.com Contactpersoon:

Jason Clifford

81 VAR ID: United Kingdom, Digital Networks

     Unit 12, New Mill
     Park Road, Dukinfield
     Cheshire, NON United States SK16 5LX
     United Kingdom

Platform:

x86 Distributie:

Caldera RedHat Suse Telefoonnummer:

44 161 339 8555 Faxnummer:

44 161 339 8666 E-mailadres:

info@dnuk.com URL:

http://dnuk.com Contactpersoon:

Lee Chisnall

82 VAR ID: United Kingdom, iCode Systems Ltd

     Consort Court
     High Street
     Fareham, NON United States PO16 7AL
     United Kingdom

Platform:

x86 Distributie:

Caldera Debian RedHat Suse Telefoonnummer:

+44 1329 829898 Faxnummer:

+44 1329 829899 E-mailadres:

linux@icode.co.uk URL:

http://www.icode.co.uk Contactpersoon:

Darren Durbin