NVG

Hovedside
Om NVG
Historie
Her er vi
Regler og formål
Prosjekter
Hvordan få hjelp
Møter
Kontakt
Tjenester
Folk og fe
Drift & driftsmeldinger
Support
Maskinpark
Linker
Info in English

NVG Webmail
NVG News
Get Firefox!


Kontaktinformasjon

Postadresse

Nettverksgruppa
Sem Sælands vei 7-9
NTNU
N-7491 TRONDHEIM
Norway

Postgirokonto

0530 0888560

IBAN: NO04 0530 0888 560

Organisasjonsnummer

995 572 338

Kontortid

Styret har ingen fast kontortid. Det er som regel en i styret eller driftsgruppa til stede mesteparten av døgnet.

E-postadresser

Styret: styret@nvg.ntnu.no
Drift: drift@nvg.ntnu.no
FTP: ftp@nvg.ntnu.no
WWW: www@nvg.ntnu.no
Abuse: abuse@nvg.ntnu.no
Postmaster: postmaster@nvg.ntnu.no
DNS: dns@nvg.ntnu.no
Brukerstøtte: support@nvg.ntnu.no
IRCAdm: ircadm@nvg.ntnu.no
Amiga-drift: amiga-drift@nvg.ntnu.no

IRC

#nvg på IRCnet
btd@nvg 2003-08-16

1993©2017
NVG
Requested 2017-12-12 09:03 CET from 54.234.255.29.
Contact webmaster if you have any questions about the web content or system.
Crafted by btd@nvg 2003-08-11/16 content by various NVGers 1993-2017.